JAWA 350 CL Pérák Zobrazit v plné velikosti

JAWA 350 CL Pérák

Očekávaný motocykl jawa 350 CL Pérák je v prodeji, stylová motorka s nádherným disignem, výborné jízdní vlastnosti. Vždy když na Péráku někam přijedeš, budeš středem pozornosti a motorka vyvolá velký zájem.

Více informací

10020511

Dostupnost: Skladem - ihned k odběru

168 800,00 Kč

 

 

 

 

Mezi modelové historické mezníky naší značky je tučným písmem zapsán jednoznačně i motocykl, lidově nazývaný jako Pérák, který byl sériově vyráběn po 2. světové válce. 

Typicky se svažující zadní pasáž motocyklu, kompaktní konstrukce motocyklu jako celku, ladné, oku lahodící linie, stylové jednosedlové provedení a samozřejmě kapkovitá nádrž s logem, které dobylo svět. Toto vše spojuje historického a soudobého Péráka. 

Nový model JAWA 350 CL Pérák je samozřejmě technicky podstatně zdatnější. Samozřejmostí je plnění aktuálně platné normy EURO 5, a to díky kapalinou chlazenému, čtyřdobému jednoválci s rozvodem DOHC o objemu 334 ccm, s výkonem 22,54 kW. Výkon motoru je sice ve srovnání se starším sourozencem, JAWA 300 CL, výrazně vyšší, ale není u tohoto motocyklu využit pro dosažení vyšší maximální rychlosti, nýbrž k podstatně lepšímu zátahu motoru a tedy pro dosažení vyšší aktivní bezpečnosti. O tlumení  se v zadní pasáži stará centrální pružící jednotka. Přední kotoučová brzda BYBRE je u tohoto modelu doplněna i zadní kotoučovou brzdou. 

Motocykl JAWA 350 CL Pérák je vyráběn na základě licenční smlouvy indickou společností Classic Legends Pvt. Ltd. Jeho výroba tak bezprostředně navazuje na motocykly JAWA vyráběné v Indii v 60. minulého století, později označované též jako motocykly značky YEZDI.

   
  Motor
Typ motoru: Čtyřtakt - Jednoválec
Systém chlazení: Kapalinou
Objem: 334 ccm
Vrtání x zdvih:
Kompresní poměr:
Ventilový rozvod: DOHC
Palivový systém: Vstřikování
Převodovka: 6-ti stupňová
Pohon: Řetězem
Výkon: 30 koní (22 kW)
Točivý moment: 31 Nm
Brzdy
Brzdy přední: kotouč 280 mm
Brzdy zadní: kotouč 240 mm
Kola
Přední pneu:
Zadní pneu:
Rozměry
Výška sedadla:
Rozvor: 1485mm 
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:(+420) 608 23 50 23

Kontakt na naši zákaznickou linku

Slevy

» Všechny slevy