Seznam produktů výrobce KEEWAY

V roce 1999 se v Maďarsku zrodila společnost se snem být špičkou na regionálním trhu se skútry. A dnes po více jak 15 letech své existence se tento sen stal více než skutečností, Keeway je nyní stále se rozvíjející mezinárodní společností se zastoupením ve více jak 80 státech po celém světě. A nezůstala pouze u skútrů, ale přidala do svého portfolia také motocykly a ATV, nabízí tak velké množství kubatur od 50 až do 600 ccm pro široké spektrum jezdců. Vyrábí ty nejkvalitnější stroje cenově se držící střední třídy. Špičkový design jednotlivých modelů má na svědomí tým mladých a velmi nadaných designérů z Itálie a Argentiny, vycházejících v první řadě ze zkušeností uživatelů z celého světa. Při vývoji designu a technologií spolupracují především s renomovanou značkou Benelli, jejíž historie a tradice mluví za vše, proto jsou tyto stroje stále kvalitnější a spolehlivější. Vývojové studio umístěné v italské Benelli koordinuje práci mnoha mladých konstruktérů a designérů z mnoha zemí světa, snoubí tak ty nejlepší nápady do každého vyrobeného kusu. Velkou výhodou značky Keeway je také orientace na Evropský trh, kdy právě z Evropy vycházeli vždy ty nejlepší stroje. To vše dokazují i svou centrálou v Maďarsku, kde se nachází moderní sklad náhradních dílů a motocyklů a vedení firmy. Keeway, to nejsou jenom stroje, jsou to zážitky a emoce, styl, je to přímo srdeční záležitost.

Proč Keeway?  • Ročně vyrobí 1 200 000 strojů

  • Stroje Keeway jsou vyráběny v supermoderním výrobním závodě o velikosti většího města (rozloha 670 000 m2 a 14 000 zaměstnanců)

  • Kvalitní, přesnou a spolehlivou výrobu zajišťují stroje, které pochází z Německa, Itálie a USA

  • Každý nový stroj je navrhován v designérském studiu Benelli v italském městě Pesaro (nákupem značky Benelli jsme získali ty nejlepší italské designéry)

  • Členové nadnárodní společnosti Keeway pocházejí z celého světa = globální spolupráce na nejvyšší úrovni

  • Stroje za velmi přijatelnou cenu

  • Kvalita našich strojů dosahuje kvality těch nejlepších světových značek

  • Nabízíme mnoho doplňků, které ostatní výrobci na trhu neposkytují

  • Do strojů jsou integrovány důmyslné alarmy proti krádežím a některé stroje mají navíc elektronické časovače

  • Na všechny stroje je poskytování dvouletá záruka s limitem 6000 km

Více

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:(+420) 608 23 50 23

Kontakt na naši zákaznickou linku

Slevy

» Všechny slevy