Lodě a ostatní

Počet produktů: 15

Nejen motorky a čtyřkolky, ale baví nás i voda, rybolov a pobyt v přírodě. Proto nabízíme i lodě a příslušenství všec...

Více

Podkategorie

 • Rybářské kajaky

  Kayakfishing - rybolov z rybářského kayaku zaznamenal v posledních letech ohromný nárůst popularity. Stále více rybářů vyznává tuto aktivní metodu lovu ryb z rybářského kajaku. Pokud použijete rybářský kajak, dostanete se jednoduše a efektivně až na místo lovu, které bývá ze břehu mnohdy nepřístupné. Výtečná stabilita, dostatek úložných prostor, pohodlné sezení, držáky prutů a další doplňky, které lze snadno namontovat na rybářské kajaky, vám pomáhají zůstat třeba i po celý den na lovu v bezpečí a pohodlí.

  Sit-on-top (SOT) rybářské kajaky jsou špičkovým rybářským vybavením uzpůsobeným pro pohodlný lov na všech možných vodách, ať už se jedná o naše sladkovodní rybníky, jezera, přehradní nádrže a řeky, ale s úspěchem se používají i v mořích a oceánech, jak v teplých oblastech celé planety, tak i v drsnějších podmínkách severních moří, jako je třeba pobřeží Norska. Často jsou vybaveny pohodlným křeslem, které svým vyšším umístěním kromě pohodlí poskytují i lepší viditelnost ryb a snadno se na ně nasedá i vysedá.

  Rybářský kajak je skvělá volba pro všechny aktivní lovce, kteří rádi vyhledají místo výskytu ryb. Na rybářském kajaku se lze pohodlně a bez zbytečného rušení ryb a ostatních živočichů dostat až na samotné místo lovu. Základním prostředke pro plavbu je pádlo (dvoupádlo), ale stále více se prosazují jiné způsoby pohonu. Skvělou volbou pro pohon rybářského kajaku je šlapací pohon (Pedal Kayak), při kterém zůstávají obě ruce volné pro samotný rybolov. Často jsou rybářské kayaky vybaveny šlapacím pohonem s propellerem (lodní šroub, vrtule), ale používá se i pohon s ploutvovým pohonem (MirageDrive). Další možností je elektrický pohon, motor může být integrovaný do trupu rybářského kajaku, nebo zavěšený na boku lodi.

  Pro výrobu rabářských kajaků se používají vysoce odolné plasty, námi dodávané čluny jsou vyrobeny z materiálu LLDPE (Llinear Low Density PolyEthylene), který vyniká vinikající kombinací mechanických vlastností jako je nízká hmotnost, pevnost a houževnatost, odolností proti otěru, slané vodě, vysokým teplotám, slunečnímu záření a stárnutí. Kromě toho naši kajaky využívají postup jednorázového lití, které zajišťuje i vysokou stálost barev.

 • Doplňky a příslušenství
 • Elektromotory

Napište nám

Naše zákaznícka linka je k dispozici od 9:00 do 17:00

Telefon:(+420) 608 23 50 23

Kontakt na naši zákaznickou linku

Slevy

» Všechny slevy