Odběr novinek [Newsletter]

LINHAI 200 2x4 SR Zobrazit v plné velikosti

LINHAI 200 2x4 SR

Cenově velmi atraktivní lehká rekreačně - užitková čtyřkolka s pohonem zadních kol vás příjemně překvapí skvělou obratností, nenáročností v provozu a vynikajícím poměrem ceny,

Více informací

10020259

69 990,00 Kč

Cenově velmi atraktivní lehká rekreačně - užitková čtyřkolka s pohonem zadních kol vás příjemně překvapí skvělou obratností, nenáročností v provozu a vynikajícím poměrem ceny, kvality a užitné hodnoty. Na jednu stranu zastane každou běžnou práci, odveze vás na ryby, přiveze dříví, ale díky nízké hmotnosti, kompaktním rozměrům a snadnému ovládání se s ní svezou i junioři a ženy. Při každodenním používání oceníte pohodlně naladěný podvozek, tichý spolehlivý motor a příjemné řízení. Vaše peněženka zase ocení, že jde o vůbec nejdostupnější pracovně-rekreační čtyřkolku na trhu v této třídě. Za svůj design získal LINHAI 200 2x4 cenu „ATV design roku“.

Barevné provedení:  BíláČernáČervená

Cena pro cz 69 990 vč. DPH

 

Spolehlivý motor

Čtyřdobý vzduchem chlazený jednoválec má dostatek síly, příznivou spotřebu a nízké provozní náklady. Sílu přenáší na zadní kola robustní plně automatická převodovka se zpátečkou, takže se při jízdě můžete soustředit pouze na řízení.

Pohon 2x4

Zadní kola jsou poháněná spolehlivým robustním kardanem s pevnou zadní nápravou. Díky velké světlé výšce a terénním značkovým pneumatikám s velkým vzorkem čtyřkolka v pohodě zvládne i těžší práce a náročnější terén.

Pohodlný podvozek

Vysokou průchodnost terénem a vynikající stabilitu zajišťuje široký, pohodlný, příjemně nastavený podvozek s vysokými zdvihy pérování a nízkou polohou těžiště. Výkonné hydraulické kotoučové brzdy vás přesvědčí vysokou brzdnou silou, i když za sebou táhnete až 300 kg těžký přívěs. K vysoké obratnosti přispívá i velmi malý poloměr otáčení.

LED osvětlení

Linhai 200 se pyšní moderní technikou. Atraktivní LED světla pro denní svícení elegantně doplňují jeho atraktivní design a společně s LED blikači dávají čtyřkolce přitažlivý a dospělý vzhled. A se čtyřmi vysokovýkonnými projektorovými světlomety s duálními čočkami vás nezastaví ani největší tma světa.

Multifunkční LCD displej

Dobře čitelný modře podsvícený LCD displej poskytuje všechny důležité informace: rychloměr, otáčkoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, palivoměr a hodiny. Nechybí kontrolky neutrálu, zpátečky, ukazatelů směru a dálkových světel.

Bohatá výbava

I přes svoji vynikající cenu se Linhai 200 2x4 může pochlubit mimořádně bohatou standardní výbavou, ve které nechybí nic podstatného. Ve výbavě najdete například masivní přední ochranný rám, robustní ocelové nosiče vpředu i vzadu, silný elektrický naviják s dálkovým ovládáním, tažné zařízení, kryty páček a rukou, zadní opěrku, LED světla pro denní svícení, dvojité projektorové světlomety nebo moderní LED blikače.

Motor

Typ: čtyřtaktní jednoválec SOHC
Objem: 177,3 cm3
Zapalování: TCI

Chlazení:

 

vzduchem a olejem

 

Hnací systém

Pohon: 2x4
Převodovka: automatická - CVT variátor se zpátečkou, F/N/R

Koncový převod:

 

kardanem

 

Podvozek

Zavěšení přední: nezávislé, McPherson
Zavěšení zadní: kyvná vidlice + pevná zadní náprava
Pérování přední: hydraulické tlumiče
Pérování zadní: hydraulický tlumič
Brzdy přední: 2x hydraulická kotoučová
Brzdy zadní: 1x hydraulická kotoučová
Pneumatiky přední: AT 22x7-10

Pneumatiky zadní:

 

AT 22x10-10


Rozměry a hmotnosti

Celková délka: 2160 mm
Celková šířka: 1140 mm
Celková výška: 1250 mm
Výška sedadla:   915 mm
Světlá výška:   253 mm
Rozvor: 1215 mm
Pohotovostní hmotnost:   344 kg
Tažná hmotnost:   300 kg

Palivová nádrž:

 

 12,5 l

 

Další vlastnosti 

Rychloměr / otáčkoměr:

Digitální multifunkční displej obsahuje rychloměr, otáčkoměr, počítadlo ujeté vzdálenosti, počítadlo najetých motohodin, palivoměr, hodiny
Kontrolky: neutrál, zpátečka, ukazatele směru, dálková světla

Výbava

Masivní přední ochranný rám, robustní přední a zadní nosič, ocelové disky, elektrický naviják s dálkovým ovládáním, tažné zařízení, kryty páček a rukou, zadní opěrka, LED světla pro denní svícení, dvojité projektorové světlomety, zadní/brzdová/směrová světla s technologií LED

Legislativa a schválení

Homologace pro silniční provoz: ano (řidičské oprávnění skupiny B - automobil)

Registrační značka (SPZ)

 

v ceně (při předávání stroje obdržíte čistopis technického průkazu)

 

 

Poznámka

Fotografie a vyobrazení čtyřkolky nemusí přesně odpovídat provedení pro český trh. Dovozce si vyhrazuje právo na změnu cen a specifikací bez předchozího upozornění.